UTIKADs nye daglig leder er blitt kunngjort

utikadins nye daglige leder er kunngjort
utikadins nye daglige leder er kunngjort

Den nye daglig leder for UTIKAD, Association of International Forwarding and Logistics Service Providers, er kunngjort.

Etter kunngjøringen av Cavit Uğur, som har fungert som daglig leder i UTIKAD siden 2011, om at han vil forlate vår forening i slutten av oktober, ble UTIKAD Sektorforholdssjef Alperen Güler utnevnt i stedet for ham etter styrets beslutning av direktører.

Alperen Güler, som starter sin plikt som UTIKAD daglig leder fra 1. november 2021, sa: "Som et resultat av tilliten og beslutningen fra UTIKADs styre, vil jeg fortsette min plikt som daglig leder for UTIKADs hovedstyre som 1. november 2021. Jeg hadde sjansen til å fortsette min plikt, som jeg begynte som spesialist i foreningen, senere som sektorsjef. I denne prosessen kunne jeg bli bedre kjent med logistikkindustrien og representere våre medlemmer på nasjonale og internasjonale plattformer. For å forbedre UTIKADs aktiviteter, vil vi fortsette arbeidet med å fastslå å være verdig min nye plikt med godkjennelse av styret, visjonen og støtte fra medlemmene. ”

Armin

sohbet

Vær den første til å kommentere

Yorumlar